Через «Ягодин» намагалися провести одягу на 12 мільйонів (ФОТО)


У пункті пропуску «Ягодин» затримали тонни контрабандного одягу вартістю майже 12 мільйонів гривень. Про це повідомляється на сайті Держприкордонслужби. Об этом сообщает newsliga.in.ua со ссылкой на СМИ.

Незаконну оборудку припинили днями у пункті пропуску «Ягодин». Про можливу спробу незаконного перевезення товарів оперативні співробітники Держприкордонслужби дізналися завчасно.

Охоронці держрубежу організували взаємодію з представниками Волинської митниці та направили на поглиблений огляд транспортний засіб, який підозрювався у перевезенні контрабанди. Згідно з документами, причепом вантажівки «Рено» з Бельгії везли гуманітарний вантаж (переважно для дітей): іграшки, зимовий одяг, сорочки, парасольки тощо. Усі без винятку речі у вантажівці значилися як вживані. Їх направляли на адресу одного з київських благодійних фондів.

Уже після відкриття вантажівки стало зрозуміло, що її вміст не відповідає заявленому в документах. З кузова вивантажили близько 4-х тонн нового краму: сорочки, штани, спідниці – майже 8 тисяч одиниць товарів більше сотні найменувань. Сума оцінки затриманого вантажу становить близько 12 млн₴

Щодо керівника фірми відправника склали протокол про порушення митних правил (за ст. 483 МКУ). За таке порушення Митний кодекс передбачає конфіскацію товару та штраф у розмірі повної вартості вилученого.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/cherez-iahodyn-namahalysia-provesty-odiahu-na-12-miljoniv-foto/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя