Харківське ДТП: у справі Зайцевої намітився неочікуваний поворот

Об этом сообщает imperiyanews.in.ua со ссылкой на СМИ.

У справі винуватців смертельної ДТП у Харкові Олени Зайцевої та Геннадія Дронова намітився новий поворот.

Це випливає зі слів журналістки Тетяна Доцяк. Вона нагадала, що раніше фахівці заявляли, що для встановлення того, чи приймала Зайцева наркотичні засоби, їм потрібно знати кількість опіатів.

"Пам’ятаєте експертів Харківського обласного бюро судово-медичних експертиз, які з двох разів не змогли визначити, чи перебувала Зайцева у стані наркотичного сп’яніння? Так от, їм труба", – написала вона.

Журналістка розповіла, що представник потерпілих Лариса Матвєєва буде ініціювати проти них кримінальне провадження, основою якого стане висновок психіатра-нарколога Бориса Михайлова.

"Він вивчив документи справи й заявив, що Зайцева перебувала під дією лікарських препаратів з наркотичним ефектом. І для визначення цього не потрібно знати кількість опіатів – достатньо лише факту наявності препарату в організмі, а нормативно-правових документів, що визначають кількість наркотичних речовин, в Україні не існує", – наголосила Доцяк.

За її словами, позиція Матвєєвої полягає в тому, що експерти повинні бути звільнені через некомпетентність, а якщо діяли навмисно – понести кримінальну відповідальність.

"І це круто, бо і я, і знайомі мені адвокати можуть пригадати купу випадків, коли експерти робили, м’яко кажучі, сумнівні висновки, але ні я, ні знайомі мені адвокати не змогли пригадати випадки, коли експерти понесли за це покарання" – додала Доцяк.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

UAINFOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1565608439-dtp-u-harkovi-na-sumskiy-v-spravi-zaytsevoyi-namitivsya-nespodivaniy.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя