Україна спростить отримання дозволу на відвідання Криму переселенцям, – Зеленський

Україна спростить отримання дозволу на відвідання Криму переселенцям, – Зеленський
Президент пообіцяв, що найближчим часом на законодавчому рівні буде затверджено положення, яке спростить отримання дозволу для відвідування Криму Об этом сообщает typical.in.ua со ссылкой на СМИ.


В Україні найближчим часом на законодавчому рівні буде затверджено положення, яке спростить отримання дозволу для відвідування Криму для переселенців. Про це сказав президент України Володимир Зеленський під час брифінгу в Туреччині, передає УНН.


«Сьогодні Росія зразка 21-го століття знову несе біль та горе та біль на кримську землю, вдаючись до ганебних репресій. Багато кримських татар були змушені знову залишити свій рідний дім, а ті хто залишився – страждають від арештів, обшуків та постійних утисків», — сказав президент.


Він наголосив, що Україна не втомиться привертати увагу міжнародної спільноти до порушення прав кримських татар окупаційною російською владою в Криму, а також уважно вивчає проблеми кримських татар-переселенців, що вимушені були покинути Крим через російську агресію.


«Запевняю всіх вас – Україна не залишить переселенців сам на сам з їх проблемами. Ми також розуміємо, як важливо для вас відвідувати родичів та рідну землю. Найближчим часом на законодавчому рівні буде затверджено положення, яке спростить отримання дозволу для відвідування Криму», — наголосив Зеленський.


Зазначимо, в Україні обліковано майже 1,4 млн переселенців.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/ukrajina-sprostit-otrimannya-dozvolu-na-vidvidannya-krimu-pereselencyam-zelenskiy-616254.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя