Триває реєстрація дітей на MusicCamp у Житомирі

Триває реєстрація дітей на MusicCamp у Житомирі
Триває реєстрація дітей на MusicCamp у Житомирі
Уже втретє у Житомирі протягом 19-24 серпня відбудеться денний музичний табір для дітей.

Цьогоріч MusicCampInternational завітає на чолі з головною диригенткою пані Констанцією Фортунато. Реєстрація учасників триває до 10 серпня.

«MusicCamp – це унікальний проєкт, музичний табір для дітей, який за декілька днів здатний творити справжні дива», – наголошують організатори.

Протягом 19-24 серпня ваша дитина отримає змогу навчитися грати на кількох музичних інструментах, а на завершення таборування виступить разом зі всіма учасниками на звітному концерті.

Взяти участь можуть всі бажаючі віком від 11 до 16 років! Музична освіта не обов’язкова!

За 5 днів кожна дитина навчиться хоровому співу (6-7 творів на 4 мовах) та опанує базові навички гри на 2 інструментах. Результатом кемпу стане урочистий концерт у супроводі симфонічного оркестру, де візьмуть участь ВСІ діти.

Щоб зареєструватися потрібно заповнити анкету ТУТ

Зверніть увагу! Переїзд та проживання учасників з інших міст не покривається.

Довідково. MusicCamp – це інноваційна програма соціальних трансформацій за допомогою музики. Головна мета полягає в формуванні та розвитку відповідальних, співчутливих громадян, а не у розвитку музикантів. Упродовж кількох днів інтенсивного музичного включення в хоровий спів та групові інструментальні заняття, закінчуючи вражаючим концертом у супроводі провідних симфонічних оркестрів, діти надихаються встановлювати високі цілі, розвивати дисципліну, зосереджуватись і вміти працювати разом, щоб досягти більше, ніж хтось міг поодинці.

Джерело статті: “https://zhitomir-online.com/podiyi/86269-tryvaye-reyestraciya-ditey-na-musiccamp-u-zhytomyri.html” Об этом сообщает ukr-volna.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя