Для створення Офісу Зеленського в Українському домі треба 300 млн і рік часу

Для створення Офісу Зеленського в Українському домі треба 300 млн і рік часу Фото: pravda.com.ua

"В цілому команда працює близько двох місяців. Ми готуємо технічне завдання для того, щоб проектний інститут, який має доступ до секретної інформації, зміг зробити проект по техзавданню", — розповів засновник майстерні 33ВY Architecture Іван Юнаков на презентації концепції нового офісу президента заявив співавтор проекту, йдеться в "УП". Об этом сообщает zheltaya.in.ua со ссылкой на СМИ.

Фото: TSN.UA

За його словами, з урахуванням того, що багато роботи вже зроблено, на всі узгодження проекту треба близько місяця.

У рамках проекту планують добудувати невелику одноповерхову скляну будівлю, де розмістяться центр прийому громадян та інформаційний центр, і побудувати підземний паркінг.

Фото: 49000.COM.UA

А також хочуть облаштувати ландшафтну зону і запустити оновлений фонтан.

"У приміщеннях зі старим радянським інженерним обладнанням, які займають майже 4 тис. кв. м, буде зроблений підземний паркінг на 100 машиномісць. Також буде прибудований паркінг для відвідувачів на 34 машиномісця... У центрі атріуму планується звести скульптуру сучасного мистецтва, ми поставили (на візуалізації – ред.) звичайне дерево, але його там не буде", — сказав Юнаков.

Фото PRAGMATIKA

Крім того, за його словами, інфраструктура офісу включатиме спортзали, конференц-зали та public space – два поверхи будуть працювати за принципом коворкінгу.

Ще два поверхи відведуть під апарат президента. А кабінет самого Володимира Зеленського розміститься на четвертому поверсі.

Загалом офіс президента буде розрахований на 500 робочих місць.

"Для того, щоб туди потрапити, потрібно буде пройти певну реєстрацію, але, думаю, не дуже складну. Там же будуть кафе і ресторан, які будуть обслуговувати коворкінг і працівників офісу", — розповів архітектор.

Згідно із затвердженою Мінрегіоном вартістю реконструкції адмінбудівель, вартість майбутніх робіт може скласти близько 300 мільйонів гривень, однак, за словами Юнакова, "остаточна сума буде відома після врахування вартості всієї інженерії".

Нагадаємо, напередодні президент Володимир Зеленський розпорядився утворити Офіс президента України шляхом реорганізації та скорочення чисельності працівників Адміністрації президента.

Читайте також: Газові переговори з Росією відновляться у вересні


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/dlya_stvorennya_ofisu_zelenskogo_v_ukrainskomu_domi_treba_300_mln_i_rik_chasu_295857.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя