Масштабне ДТП в Броварах


21.03.2015 року орієнтовно в 21:15 в Броварах сталося масштабне ДТП за участю маршрутного таксі №327. За показанням свідків автобус маршруту №327 рухався по мосту (р-н Торгмаш, радіостанція) в напрямку р-ну Торгмаш на швидкості, приблизно, 40 км/год. Назустріч в напрямку Києва рухався автомобіль Daewoo Lanos. Обігнавши інше маршрутне таксі №411 на великій швидкості, через декілька секунд Lanos підрізав автобус №327, вдаривши його в переднє колесо і перевернувся на проїзжій частині мосту. Після потужного удару, автобус злетів з мосту. В автобусі крім водія їхало 12-15 пасажірів, 4 з яких в тяжкому стані відразу були доправлені до лікарні. Одна людина знаходиться в реанімації в край тяжкому стані. Інші постраждалі отримали ушкодження меншої тяжкості і вони наразі знаходяться під наглядом лікарів.
Водій Daewoo Lanos отримав незначні пошкодження. За попередніми даними він знаходився під дією алкогольних чи наркотичних речовин. На момент зйомки нашим кореспондентом водій Ланоса був в неадекватному стані і, навіть, посміхався оперативній групі міліції.
На місце ДТП прибули також заступник міського голови м. Бровари Голубовський Г. П. та начальник міського відділу міліції Клименко М. Ф.
Нагадаємо, що міст перебував в ремонтому стані, півроку рух по ньому був обмеженим. На ремонт мосту заплановано виділити біля 15 млн. грн., 2,5 млн. грн з яких вже потрачено.

facebook


Источник: “http://kompromat1.info/articles/10814-masshtabne_dtp_v_brovarah”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя