У Чечні викрали місцевого поета


Рідні Хусейна Бетельгерієва заявили про його викрадення у Грозному.

Місцезнаходження барда-виконавця Хусейна Бетельгерієва його родичі не можуть встановити з 31 березня. За їх словами, Бетельгерієва відвезли з будинку “двоє невідомих у чорній формі”, передає “Кавказький вузол“.

Як розповіла Каріма Бетельгерієва, дружина барда, 31 березня близько 17.00 до них додому приїхали “двоє невідомих у чорній формі”. Будинок Бетельгерієвих знаходиться в селищі Калініна у Грозному.

“Чоловіки не були озброєні, він сів до них в машину сам, без фізичного насильства. Якби вони були озброєні, я б поцікавилася, в чому справа. Через 10-15 хвилин я йому подзвонила, але телефон вже був вимкнений”, – розповіла кореспонденту “Кавказького вузла” Каріма Бетельгерієва.

“Наскільки мені відомо, ніякі погрози йому не надходили. Він ні з ким не конфліктував. Він дуже інтелігентний і спокійний чоловік. Правда, він завжди висловлює свою думку прямо, говорить все прямо”, – додала Бетельгеріева.

За словами Каріми Бетельгерієвої, 2 квітня вона звернулася із заявою про зникнення чоловіка в РВВС Ленінського району Грозного.

Хусейн Бетельгерієв є поетом, письменником і композитором, членом Спілки письменників Росії. Бетельгерієв працював викладачем у чеченському держуніверситеті, звідки звільнився рік тому, повідомила Каріма Бетельгерієва.

“Він пише і виконує пісні, які подобаються дуже багатьом людям. Я хочу, щоб люди допомогли мені знайти його, донесли звістку про наше горе до глави республіки. У Хусейна є малолітні діти, яким потрібен батько. Прошу всіх, хто може чимось допомогти знайти його, не залишитися байдужими “, – зазначила дружина Хусейна Бетельгерієва.

“Кавказький вузол” поки не має в своєму розпорядженні коментарями від представників МВС по Чечні щодо заяви родичів Хусейна Бетельгеріева про його зникнення.

У грудні минулого року був викрадений викладач Грозненського державного технічного університету Хізір Ежієв. Тіло Хізіра Ежієва було знайдено 1 січня лісі на околиці села Рошні-Чу Урус-Мартанівського району республіки.


Источник: “http://www.informator.news/u-chechni-vykraly-mistsevoho-poeta/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя